Kampanie Facebook Ads


Skuteczna reklama Facebook ADS wymaga więc sporej wiedzy i czasu, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Reklama na Facebooku - polubienia i reakcje szansą na rzeczywistych klientów

Facebook to najpopularniejszy i największy serwis social media na świecie. Nic więc dziwnego, że reklama wkradła się i tutaj. Potężna liczba użytkowników i odpowiednio przygotowana kampania realnie przekłada się na korzystne wyniki reklamowe. Facebook ADS jest więc chętnie wykorzystywanym systemem, mającym na celu dotarcie do szerokiego grona konkretnych odbiorców i zachęcenie do odwiedzenia strony bądź zapoznania z danym produktem czy usługą. W końcu za każdą reakcją i kliknięciem stoi prawdziwa osoba, która podjęła interakcje oznaczającą zainteresowanie treścią Twojej reklamy a o prawdziwym sukcesie można mówić wówczas, gdy ta uwaga będzie na tyle mocna, że osoba ta stanie się Twoim klientem.

Tak wiele za tak niewiele – zalety reklamy w social mediach

Co jest największą zaletą reklamy Facebook ADS zaraz po ogromnej ilości użytkowników? Otóż funkcja tagetowania, a więc dokładnego sprecyzowania grupy odbiorców według poszczególnych parametrów- wieku, płci, wykształcenia, zainteresowań, lokalizacji, czasu wyświetlania, dzięki czemu łatwiej jest dobrzeć do osób, które zainteresuje nasza oferta. Dzięki temu zwiększymy sprzedaż swoich produktów i usług, wpłyniemy na rozpoznawalność naszej marki oraz nawiążemy kontakt z klientem i pozwolimy mu na interakcję. Należy wspomnieć, że reklama Facebook ADS odnosi się również do innych, popularnych aplikacji jak Messenger czy Instagram, przez co zasięg reklamy i liczba odbiorów dodatkowo się powiększa. Dostępne statystyki pozwalają na bieżąco monitorować oddziaływanie reklamy na odbiorców, dzięki czemu wiemy, czy przynosi ona oczekiwane efekty, czy też warto wprowadzić pewne modyfikacje.

Skuteczna reklama na Facebooku – zadanie dla specjalistów

Kampanie Facebook Ads

Oczywiście możesz zająć się tym sam, ale to tylko z pozoru łatwe zadanie, bowiem o ile łatwo jest sprecyzować grupę odbiorców naszej reklamy, o tyle przygotowanie ciekawych materiałów reklamowych oraz określenie celów stanowić może większy problem. Przygotowując reklamę na Facebooka należy kierować się pewnymi istotnymi zasadami. Po pierwsze, reklama musi być odpowiednio wyważona, a więc zarówno interesująca i przyciągająca uwagę, jak i nienachalna. Musi mieć także jasno określony cel, gdyż to od niego między innymi zależy umiejscowienie reklamy w mediach (w aktualnościach, w kolumnie po prawej stronie, jako post sponsorowany) czy ich format (pojedynczy obraz, pojedynczy film, format karuzelowy, pokaz slajdów).

Skuteczna reklama Facebook ADS wymaga więc sporej wiedzy i czasu, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Zajmę się kompleksowo kampanią reklamową w social mediach Twojej firmy. Jedyne, czego potrzebuję, to bliżej poznać Twoją działalność, bym mógł odpowiednio zoptymalizować działania reklamowe tak, by przyniosły oczekiwane efekty. Są one w pełni mierzalne, więc szybko zauważysz różnicę.
Jeśli nawet posiadasz prywatne lub firmowe konto bądź grupę na Facebooku, reklama ADS będzie doskonałym ich uzupełnieniem. Z pewnością szybko docenisz skuteczność tej formy internetowej reklamy.

WWW

Zacznij się reklamować na Facebooku

ZACZNIJ TERAZ
Zamów bezpłatną analizę SEO