Kampanie Google Ads


Google ADS to rozbudowany system reklamowy firmy Google, poprzez który można docierać z reklamą swoich produktów i usług do potencjalnych klientów w Internecie.

Kampanie Google AdS (AdWords) – by efektywnie zaistnieć w sieci

Reklama to niezbędnik każdej firmy a skoro współczesny biznes w dużej mierze opiera się na działaniach w Internecie, z reklamą nie może być inaczej. Poprzez profesjonalnie przeprowadzoną kampanię reklamową szybko zaistniejesz w sieci, dotrzesz do potencjalnych klientów a także zwiększysz sprzedaż swoich produktów i usług. Jednak aby było to możliwe, konieczny jest dobór odpowiednich rozwiązań oraz właściwa optymalizacja całej kampanii- jednym słowem reklama musi być dobrze przygotowana, by przyniosła oczekiwane efekty. A to już zadanie dla mnie.

Jestem na bieżąco z aktualizacjami Google ADS, znam dobrze jej specyfikę oraz wszystkie narzędzia i elementy skutecznej optymalizacji kampanii reklamowej w sieci. Chętnie poznam Twoją firmę, przeanalizuję potrzeby oraz wskażę możliwości w granicach ustalonego budżetu. Kompleksowo przeprowadzę kampanię Google ADS dla strony www lub sklepu internetowego, co będzie najlepszą inwestycją w rozwój Twojego biznesu.

Reklama Google ADS – na czym polega

Google ADS to rozbudowany system reklamowy firmy Google, poprzez który można docierać z reklamą swoich produktów i usług do potencjalnych klientów w Internecie. Z pewnością spotykasz się z taką formą reklamy za każdym razem, gdy wpisujesz w wyszukiwarkę daną frazę i wyświetlają się wyniki z napisem „Reklama”. Co ważne, płacisz za taką reklamę tylko wówczas, gdy ktoś w nią kliknie (reklama PPC).

Google wyświetla reklamy według swojego rankingu, a więc aby Twoja reklama pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce, musi być odpowiednio zoptymalizowana- ważny jest tu poziom strony, jakość i format reklamy, właściwe kryteria wyszukiwania. Jednocześnie to co jest w pewnym sensie wymogiem ze strony Google, jest również Twoim sprzymierzeńcem, bowiem dokładna analiza i właściwy dobór elementów takich jak słowa kluczowe, wiek, płeć, lokalizacja, czas wyświetlania, tematyka, forma i inne pozwolą na szybkie i skuteczne dotarcie do właściwych odbiorców, którzy często stają się klientami.

Reklama nie tylko w wyszukiwarce – rodzaje reklamy w Google ADS

Kampania reklamowa Google nie ogranicza się wyłącznie do wyszukiwarki i linków sponsorowanych, a więc opisanej powyżej reklamy tekstowej, wyświetlającej się na pierwszych pozycjach. To także reklamy produktowe w formie zdjęcia produktu wraz z ceną, wyświetlane na pierwszej stronie wyników; reklama wyświetlająca się na poczcie gmail; reklama odtwarzana przed, w trakcie lub po filmie na kanale YouTube; oferta wyświetlająca się na portalach i blogach tematycznie z nią związanych; reklama w aplikacjach mobilnych; reklama pojawiająca się ponownie wówczas, gdy już raz ktoś odwiedził Twoją stronę (remarketing). Ponadto mamy możliwość skorzystania tutaj z licznych formatów reklamy- może to być reklama tekstowa, reklama prezentująca produkt, baner reklamowy, film, reklama interaktywna, dźwięk czy e-mail.

Zalety reklamy Google ADS– szybko, tanio i efektywnie

Popatrz na swój własny przykład- ile razy w ciągu dnia korzystasz z wyszukiwarki Google- gdy chcesz sprawdzić pogodę, rozkład jazdy komunikacji miejskiej, sprawdzić trasę dojazdu na umówione spotkanie, znaleźć najmodniejszy w tym roku płaszczyk… można tak wyliczać w nieskończoność. To pokazuje, jak ważna jest reklama Google ADS i jak ogromny kryje w sobie potencjał. Dzięki niej możemy zareklamować swoją firmę w największej wyszukiwarce, skutecznie trafić do wybranej grupy docelowej odbiorców, sami decydujemy jaki budżet chcemy na nią przeznaczyć a efekty reklam są praktycznie natychmiastowe i łatwo mierzalne.

WWW

Skorzystaj z Google Ads

SKORZYSTAJ TERAZ
Zamów bezpłatną analizę SEO