Konsultacje SEO Rzeszów


Chciałbyś posiadać jedynie podstawową wiedzę na ten temat, wiedzieć jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie i Twojego biznesu a może korzystasz już z usług pozycjonerskich ale nie jesteś w pełni zadowolony z ich efektów? Konsultacje SEO będą więc dla Ciebie najlepszym wyborem.

Kto pyta, ten wie – profesjonalny konsulting SEO

Prowadzisz swój własny biznes i z pewnością jesteś ekspertem w tym co robisz. Wymaga to sporego zaangażowania i zajmuje cały Twój czas, dlatego niekoniecznie masz jeszcze głowę do takich spraw, jak chociażby marketing internetowy i pozycjonowanie swojej strony www. Chciałbyś posiadać jedynie podstawową wiedzę na ten temat, wiedzieć jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie i Twojego biznesu a może korzystasz już z usług pozycjonerskich ale nie jesteś w pełni zadowolony z ich efektów? Konsultacje SEO będą więc dla Ciebie najlepszym wyborem.

Konsultacje SEO – czym są?

No dobrze, z pewnością nasunie Ci się na myśl pytanie, czym konsultacje różnią się od szkolenia czy audytu? Otóż szkolenie przybiera zazwyczaj formę instruktażu i opiera się głównie na monologu prowadzącego, który stara się przekazać jak największą ilość wiedzy. Natomiast konsultacje to przede wszystkim dialog pomiędzy specjalistą SEO i klientem a ich fundamentalnym celem jest opracowanie strategii działań dobranych indywidualnie do potrzeb klienta, jego strony internetowej i biznesu. Ponadto konsultacje mogą opierać się także na analizie strony www, a więc przybrać formę praktycznych działań w sieci.

 

Najważniejsze i najczęstsze zagadnienia oraz działania podejmowane z klientem w ramach konsultingu SEO obejmują:

 • dokładne „prześwietlenie” strony internetowej;

 • właściwą optymalizację strony www;

 • analizę obecnej sytuacji w wyszukiwarkach;

 • dobór optymalnych rozwiązań dla firmy;

 • selekcję właściwych słów kluczowych;

 • przegląd konkurencyjnych stron i wyciągniecie

 • korzystnych dla firmy wniosków;

 • wskazanie dotychczasowych błędów i inne.

 • Konkretna wiedza na konkretne tematy

 • Pozycjonowanie to obszerna tematyka, dlatego zakres konsultacji dobierany jest indywidulanie.

 • Konsultacje nie zrobią z Ciebie eksperta, lecz dzięki nim staniesz się człowiekiem świadomym szans, jakie niesie ze sobą Internet i e-marketing dla rozwoju Twojego biznesu.

 • Najważniejsze i najczęstsze zagadnienia oraz działania podejmowane z klientem w ramach konsultingu SEO.

Konsultacje SEO Rzeszów

Jak wygląda konsultacja SEO

Na wstępie należy zaznaczyć, że każda usługa konsultacyjna jest inna, w 100% dopasowana do Twoich potrzeb. W dużej więc mierze sam klient decyduje, jaką formę przybierze wsparcie. Oczywiście najlepiej, gdy klient zna podstawy pozycjonowania oraz przygotuje wstępną listę pytań czy zagadnień, które chciałby omówić. Pozwoli to na szybszą a tym samym skuteczniejszą pomoc z mojej strony. 
Jeśli jednak rozpoczynasz działania z zakresu SEO i nie jesteś obeznany w tej tematyce, nic nie szkodzi, luźna rozmowa oraz szczegółowe poznanie Ciebie, Twojej strony i biznesu sprawi, że sam naprowadzę konsultację na właściwe tory.

Nie martw się o to, ze czegoś nie zrozumiesz od razu- poświęcę na to tyle czasu, ile będzie potrzeba, zaś każde zaproponowane rozwiązanie poprę argumentami oraz przykładem, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie Ci rozeznać się w temacie. Konsultacja SEO może odbyć się w formie osobistego bądź grupowego spotkania w ustalonym miejscu (konsultacje SEO Rzeszów i okolice), poprzez rozmowę telefoniczną, wideokonferencję czy inny, dogodny dla klienta sposób. Koszt konsultingu uzależniony jest od czasu jego trwania
 i rozliczany jest według stawki godzinowej, ustalanej z klientem na początku konsultacji.

WWW

Zapisz się na konsultacje

ZAPISZ SIĘ TERAZ
Zamów bezpłatną analizę SEO