Szkolenia SEO Rzeszów


Szkolenia, które oferuję, przeprowadzane są w sposób indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb oraz przyjmują dogodną dla Ciebie formę

Pozycjonowanie na własną rękę (i kieszeń)

Wiesz już, że pozycjonowanie jest obecnie jedną 
z najważniejszych i najskuteczniejszych metod reklamy 
w Internecie oraz przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku firmy w sieci. Niezależnie od tego, czy swój biznes 
w aspekcie SEO powierzyłeś specjaliście, czy też chciałbyś sam podejmować działania zmierzające do osiągnięcia jak najwyższych wyników w wyszukiwarkach, podstawy pozycjonowania warto znać w każdym przypadku. Co więcej, dzięki własnej pracy zostanie Ci pewna kwota w kieszeni, którą możesz przeznaczyć na coś innego.

Zakres szkolenia SEO

Oprócz podstawowego zakresu, którym się zajmuję zawodowo, a więc pozycjonowania poszczególnych stron www, prowadzę także profesjonalne szkolenia w tym obszarze. Obejmują one takie zagadnienia jak:

Zakres szkolenia SEO

 • najważniejsza terminologia pozycjonowania;

 • optymalizacja strony www (techniczne aspekty,

 • treść na stronie, linki wewnętrzne i zewnętrzne);

 • dobór słów kluczowych;

 • tworzenie i wykorzystanie reklamy w Google 
i Social Mediach;

 • link building

 • content marketing

 • narzędzia do pozycjonowania stron www;

 • czynniki wpływające na pozycjonowanie;

 • czego lepiej nie robić podczas pozycjonowania;

 • monitoring pozycji stron internetowych i wiele innych.

Szkolenia SEO Rzeszów

Forma szkoleń

Szkolenia, które oferuję, przeprowadzane są w sposób indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb oraz przyjmują dogodną dla Ciebie formę- może to być zarówno profesjonalne, dydaktyczne szkolenie, jak i instruktaż w trochę luźniejszej formie; szkolenie jednoosobowe bądź grupowe, szkolenie SEO stacjonarnie (Rzeszów i okolice) lub szkolenie pozycjonowanie online; jednodniowe przysposobienie czy cały cykl tematyczny.

Szkolenie skierowane jest do każdej osoby fizycznej- właściciela firmy, marketingowca, handlowca, przedsiębiorcy, managera, blogera, youtubera, freelarencera, copywritera, webmastera, studenta.

Dlaczego warto odbyć szkolenie z pozycjonowania

W sposób przystępny i dopasowany do Twoich możliwości pomogę Ci w zrozumieniu podstaw SEO lub zaawansowanych sposobów pozycjonowania. Dzięki szkoleniu poznasz działanie wyszukiwarki Google, a także jej algorytmów. Co więcej, szkolenie to nie tylko część teoretyczna- pod moim okiem spróbujesz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyczny sposób i zobaczysz jak szybko wpłynie to pozytywnie na widoczność Twojej strony w sieci oraz zwiększoną liczbę klientów i sprzedanych produktów bądź usług. Właściwie wypozycjonowana strona pozwala bowiem na lepsze dotarcie do niej przez potencjalnych klientów, większą rozpoznawalność marki, wypracowanie zaufania odbiorców oraz zdobycie znacznej przewagi nad konkurencją. Wiedza o SEO jest więc realną szansą na mierzalny sukces Twojej firmy i strony bądź sklepu internetowego.

Ja już wiem jak prowadzić skuteczne działania marketingowe w Internecie. Szkolenie to najlepsza okazja, by podzielić się swoją wiedzą również i z Tobą. Zapraszam do kontaktu, bym bliżej mógł poznać Twoje potrzeby i oczekiwania.

WWW

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

ZAREZERWUJ TERAZ
Zamów bezpłatną analizę SEO